Audyt Oświetlenia

obniż koszty oświetlenia w firmie
Audyt Oświetlenia to jedno z rozwiązań, które może przyczynić się do efektywnego zarządzania zużyciem energii w firmie. Polega na ocenie stanu systemu oświetleniowego w obiekcie i jest wstępem do modernizacji tego systemu oraz poprawy jego funkcjonalności. To z kolei przekłada się na niższe koszty prowadzenia działalności, co pozwoli Twojej firmie stać się bardziej konkurencyjną i zwiększyć zyski. Poza tym modernizacja lub wymiana oświetlenia należy do przedsięwzięć, służących poprawie efektywności energetycznej, za które można uzyskać białe certyfikaty.

Nasza oferta obejmuje audyt zarówno oświetlenia zewnętrznego jak i wewnętrznego. Jeśli wdrożysz rekomendowane przez nas zalecenia z audytu, możesz obniżyć zużycie energii na potrzeby oświetlenia od 40% do 70%. Dodatkowo poprawisz komfort pracowników i klientów, a także sprawisz, że Twoja firma będzie postrzegana jako nowoczesne i ekologiczne przedsiębiorstwo.

Warunki korzystania

Z oferty mogą skorzystać klienci biznesowi na terenie całego kraju, którzy mają: minimum 30 punktów oświetlenia w przypadku audytu oświetlenia zewnętrznego lubminimum 50 punktów oświetlenia w przypadku audytu oświetlenia wewnętrznego.

Korzyści dla Twojej firmy

Pełna analiza

otrzymasz kompleksową analizę stanu oświetlenia w Twojej firmie oraz rekomendacje w zakresie możliwości jego poprawy

Raport z audytu

przedstawimy Ci propozycje rozwiązań oraz gotowe projekty

Opłacalność ekonomiczna

poznasz koszt inwestycji oraz czas jej zwrotu

  • Audyt Oświetlenia jest nieobowiązkowy, ale wskazany jeśli chcesz poprawić funkcjonowanie obecnego systemu oświetlenia w firmie, a co za tym idzie zwiększyć oszczędności. Poziom oszczędności finansowych zależy oczywiście od zastosowanych rozwiązań. Zamów nasz audyt, a otrzymasz profesjonalną opinię zewnętrznego audytora, która bezpośrednio przyczyni się do efektywniejszego zarządzania zużyciem energii w Twojej firmie.

  • Przygotujemy pełny raport z audytu, który będzie zawierał:
    spis źródeł światła i opraw wraz z parametrami technicznymi oraz ocenę ich stanu technicznego  pomiar natężenia światła w obiekcie analizę wyników audytu rekomendacje w zakresie modernizacji lub wybudowania nowego oświetlenia, a także jeżeli to konieczne również instalacji elektrycznej projekt oświetlenia na nowych oprawach oraz w razie potrzeby projekt nowej instalacji elektrycznej porównanie kosztów zużycia energii przed i po modernizacji obliczenia fotometryczne z uwzględnieniem opisu parametrów technicznych oraz obowiązujących norm i przepisów