Kim jesteśmy

Wywodzimy się i korzystamy z dorobku oraz doświadczeń firm energetycznych o ponad 100 - letniej tradycji. Podstawowym zakresem naszej działalności jest sprzedaż energii elektrycznej.

Jesteśmy jednym z największych sprzedawców energii elektrycznej w Polsce, sprzedajemy energię dla ponad 5,3 mln Klientów na terenie całego kraju, w tym do ponad pół miliona firm. W 2014 roku rozszerzyliśmy działalność o sprzedaż paliwa gazowego.

Spółka TAURON Sprzedaż powstała w wyniku wielu podziałów i połączeń organizacyjnych wynikających z uwarunkowań rynkowych oraz wymogów Dyrektyw Unijnych. Jest jedną z kluczowych spółek w ramach Grupy Kapitałowej TAURON Polska Energia S.A. W obecnej strukturze organizacyjnej spółka TAURON Sprzedaż działa od 2011 r.
Dlaczego my?

działamy prężnie na rynku energii elektrycznej i gazu, widzimy potrzebę zmian i rozwoju,
oferujemy więcej niż konkurencja,
jesteśmy solidnym i poważnym partnerem w biznesie, posiadamy doświadczoną kadrę specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży energetycznej.

Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty.
Kontakt

Nasi doświadczeni doradcy Klienta


Największym atutem TAURON Sprzedaż jest kadra profesjonalnych doradców Klienta biznesowego. Ich doświadczenie w branży energetycznej oraz wysoki poziom obsługi Klienta jest dla nas powodem do dumy. Naszych doradców charakteryzuje:

fachowość i profesjonalizm,

otwartość na potrzeby Klienta,

dyspozycyjność.

Posiadamy duże doświadczenie w obsłudze Klientów biznesowych,
z którymi łączą nas długoletnie partnerskie relacje. Staramy się być blisko naszych Klientów oraz służyć im doradztwem w sprawach związanych z optymalizacją kosztów energii elektrycznej i paliwa gazowego.

Najważniejszy jest Klient


Koncentracja na Kliencie i jego potrzebach rynkowych to główne czynniki wpływające na proces obsługi w TAURON Sprzedaż, który opiera się na trzech fundamentalnych zasadach:

Doświadczenie pozwalające dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb Klientów, przy jednoczesnym zapewnieniu im pełnego profesjonalnego doradztwa w zakresie optymalizacji kosztów energii elektrycznej i paliwa gazowego.

Indywidualne podejście do Klienta gwarantujące komfort wyboru najkorzystniejszej oferty zakupu energii elektrycznej i paliwa gazowego i najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb.

Partnerstwo czyli kontakt z doświadczonym doradcą, który pozwoli wybrać najkorzystniejszą ofertę i służy pomocą w zakresie zarówno zakupu energii elektrycznej jak i paliwa gazowego. Dzięki temu Klienci mają poczucie bezpieczeństwa i pewności właściwego wyboru oferty.

Nasza oferta handlowa

TAURON Sprzedaż stale wzbogaca i rozwija swoją ofertę handlową, oferując Klientom szeroki wachlarz innowacyjnych produktów energetycznych i usług dodatkowych. Z uwagą obserwujemy otoczenie, pytamy o oczekiwania naszych Klientów. Mamy świadomość, że proponowane przez nas produkty muszą być innowacyjne, ciekawe, ale także przystępne cenowo.
Poznaj ofertę