Kim jesteśmy

Wywodzimy się i korzystamy z dorobku oraz doświadczeń firm energetycznych o ponad 100 - letniej tradycji. Podstawowym zakresem naszej działalności jest sprzedaż energii elektrycznej.

Jesteśmy jednym z największych sprzedawców energii elektrycznej w Polsce, sprzedajemy energię dla ponad 5,3 mln klientów na terenie całego kraju. W 2014 roku rozszerzyliśmy działalność o sprzedaż paliwa gazowego.

Spółka TAURON Sprzedaż powstała w wyniku wielu podziałów i połączeń organizacyjnych wynikających z uwarunkowań rynkowych oraz wymogów Dyrektyw Unijnych. Jest jedną z kluczowych spółek w ramach Grupy Kapitałowej TAURON Polska Energia S.A. W obecnej strukturze organizacyjnej spółka TAURON Sprzedaż działa od 2011 r.
Dlaczego my?

działamy prężnie na rynku energii elektrycznej i gazu, widzimy potrzebę zmian i rozwoju,
oferujemy więcej niż konkurencja,
jesteśmy solidnym i poważnym partnerem w biznesie, posiadamy kadrę specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży energetycznej.

Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty.
Kontakt

Doświadczeni doradcy klienta


Naszym największym atutem jest kadra profesjonalnych doradców klienta biznesowego. Ich doświadczenie w branży energetycznej oraz wysoki poziom obsługi klienta jest dla nas powodem do dumy. Naszych doradców charakteryzuje:

fachowość i profesjonalizm,

otwartość na potrzeby klienta,

dyspozycyjność.

Staramy się zawsze być blisko naszych klientów oraz doradzać im w sprawach związanych z optymalizacją kosztów energii elektrycznej i paliwa gazowego. 


Najważniejszy jest klient


Dla nas najważniejszy jest klient i jego potrzeby rynkowe, dlatego:  

nasze oferty zawsze są indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta oraz specyfiki prowadzonej przez niego działalności,

zawsze doradzamy klientom w wyborze najkorzystniejszej oferty,

w całym okresie objętym umową wspieramy klientów w zakresie merytorycznym i technicznym.

Dzięki temu nasi klienci mają poczucie bezpieczeństwa i pewności właściwego wyboru oferty.

Nasza oferta handlowa

Stale rozwijamy naszą ofertę handlową, dzięki czemu posiadamy wiele rozwiązań, które służą do optymalizacji zużycia energii i gazu. Z uwagą obserwujemy otoczenie, pytamy o oczekiwania naszych klientów. Mamy świadomość, że proponowane przez nas produkty muszą być innowacyjne, ciekawe, ale także przystępne cenowo.
Poznaj ofertę