Optymalizacja Opłaty Mocowej

obniż wysokość opłaty mocowej

Optymalizacja Opłaty Mocowej to produkt, dzięki któremu możesz obniżyć wysokość opłaty mocowej. W ramach oferty przygotujemy szczegółową analizę danych, które wpływają na poziom tej opłaty w 12 kolejnych miesiącach. Wykorzystamy w niej informacje o zużyciu energii elektrycznej przez Twoją firmę w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Wyniki analizy przekażemy Ci w formie raportu.

W raporcie zaproponujemy działania, które mogą wpłynąć na obniżenie opłaty mocowej. Dowiesz się przede wszystkim, co sugerujemy zmienić w zakresie charakterystyki poboru energii elektrycznej, żeby Twoja firma mogła się znaleźć w najkorzystniejszej grupie odbiorców.

Łączenie punktów poboru energii

Jeśli Twoja firma posiada kilka punktów poboru energii, które mogą zostać połączone na potrzeby naliczania opłaty mocowej, wykonamy analizę ich łączenia. Jej wynikiem będzie przedstawienie najbardziej optymalnego wariantu i spodziewanych oszczędności po połączeniu punktów poboru. Doradzimy również, jak uzupełnić wniosek o łączenie PPE i przekazać go do właściwego oddziału OSD. Oferujemy także poaudytowe konsultacje z ekspertem przeprowadzającym audyt.

Dodatkowo otrzymasz od nas rekomendacje, jak przeprowadzić na bieżąco własne analizy. Dzięki temu możesz utrzymać odpowiedni pobór energii, a co za tym idzie, optymalną dla Twojej firmy grupę odbiorców.

Jakie korzyści daje Ci Optymalizacja Opłaty Mocowej?

Raport z analizy

Każda firma otrzyma od nas indywidualnie przygotowaną analizę na podstawie rzeczywistych danych o zużyciu energii w firmie w ciągu ostatnich 12 miesięcy. W raporcie po analizie znajdą się propozycje działań i informacje:

Oferta jest dostępna dla klientów biznesowych na terenie całego kraju, którzy posiadają umowy kompleksowe oraz przyłącze średniego lub wysokiego napięcia.

Jesteś zainteresowany Optymalizacją Opłaty Mocowej?

Zamów kontakt

Oferty, które mogą Cię zainteresować