Optymalizacja Opłaty Mocowej

obniż wysokość opłaty mocowej

Optymalizacja Opłaty Mocowej to produkt, dzięki któremu możesz obniżyć wysokość opłaty mocowej w 2022 roku. W ramach oferty przygotujemy szczegółową analizę danych, które wpływają na poziom tej opłaty. Wykorzystamy w niej informacje o zużyciu energii elektrycznej przez Twoją firmę w 2021 roku. Wyniki analizy przekażemy Ci w formie raportu.

W raporcie zaproponujemy działania, które mogą wpłynąć na obniżenie opłaty mocowej. Dowiesz się przede wszystkim, co sugerujemy zmienić w zakresie charakterystyki poboru energii elektrycznej, żeby Twoja firma mogła się znaleźć w najkorzystniejszej grupie odbiorców.

Sprawdzimy także, jaką należy zastosować wielkość instalacji fotowoltaicznej, aby zredukować pobór energii w godzinach szczytowych i wygenerować jak największe oszczędności na opłacie mocowej w 2022 roku.

Łączenie punktów poboru energii

Jeśli Twoja firma posiada kilka punktów poboru energii, które mogą zostać połączone na potrzeby naliczania opłaty mocowej, wykonamy analizę ich łączenia. Jej wynikiem będzie przedstawienie najbardziej optymalnego wariantu i spodziewanych oszczędności po połączeniu punktów poboru. Doradzimy również, jak uzupełnić wniosek o łączenie PPE i przekazać go do właściwego oddziału OSD.

Dodatkowo otrzymasz od nas rekomendacje, jak przeprowadzić na bieżąco własne analizy. Dzięki temu możesz utrzymać odpowiedni pobór energii, a co za tym idzie, optymalną dla Twojej firmy grupę odbiorców.

Jakie korzyści daje Ci Optymalizacja Opłaty Mocowej?

Raport z analizy

Każda firma otrzyma od nas indywidualnie przygotowaną analizę na podstawie rzeczywistych danych o zużyciu energii w firmie w 2021 r. W raporcie po analizie znajdą się następujące informacje:

Oferta jest dostępna dla klientów biznesowych na terenie całego kraju, którzy posiadają przyłącze średniego lub wysokiego napięcia.

Jesteś zainteresowany Optymalizacją Opłaty Mocowej?

Zamów kontakt

Oferty, które mogą Cię zainteresować