Fotowoltaika dla biznesu

Instalacja fotowoltaiczna to efektywne i ekologiczne źródło energii zarówno dla gospodarstw domowych, jak i dla przedsiębiorstw. Korzyści z takiej inwestycji są bardzo duże. W przypadku firm obniżenie kosztów zakupu energii może wynieść nawet 20 tys. zł rocznie, co oznacza, że po 25 latach oszczędności mogą wynieść nawet 500 tys. zł.

Klienci biznesowi, którzy zdecydują się na współpracę z nami, mogą liczyć na dodatkowe korzyści, takie jak elastyczne warunki finansowania inwestycji, ograniczenie wpływu wzrostów cen energii elektrycznej na koszty przedsiębiorstwa oraz zmniejszenie kosztów dystrybucji energii elektrycznej.

Poza korzyściami finansowymi, montaż instalacji fotowoltaicznej będzie oznaczać dla Twoje firmy również wzmocnienie wizerunku jako firmy społecznie odpowiedzialnej – dbającej o środowisko naturalne.

Przewidywany czas użytkowania systemu fotowoltaiki wynosi nie mniej niż 25 lat


Należy pamiętać, że uzyskanie optymalnej wydajności instalacji fotowoltaicznej jest zależne od poprawnego dobrania elementów systemu. Dlatego nasza oferta dla klientów biznesowych obejmuje 2 warianty, w zależności od rodzaju powierzchni montażu instalacji. Dzięki temu mamy pewność, że zaproponowane przez nas rozwiązanie będzie najbardziej dostosowane do warunków montażu w Twojej firmie.

Wersja PREMIUM

Wykorzystywana na powierzchniach z ograniczoną ilością miejsca, na których występują elementy przesłaniające na dachu (kominy, klimatyzatory, agregaty, szyby wind).

Wersja STANDARD

Stosowana na powierzchniach z ograniczoną ilością miejsca, przy braku elementów przesłaniających panele w trakcie dnia.

Dodatkowe atuty

Niezależnie od wybranego wariantu oferujemy dostawę, montaż i uruchomienie instalacji fotowoltaicznej, a także serwis gwarancyjny w przypadku wystąpienia usterki lub awarii urządzenia bądź instalacji. Udzielamy 15-letniej gwarancji na panele fotowoltaiczne, dodatkowo prace instalatorskie objęte są 60-miesięczną gwarancją.

Dodatkowo, przy montażu na dachu, w każdym wariancie oferujemy analizę techniczną. Polega ona na sprawdzeniu technicznych możliwości montażu systemu fotowoltaiki na dachu budynku, czyli określeniu, jakie może być maksymalne dodatkowe obciążenie dachu przez system fotowoltaiki. Analiza techniczna nie jest wykonywana, jeśli fotowoltaika jest montowana na gruncie.

Analiza techniczna przeprowadzana jest przez autoryzowanego partnera po zawarciu z nami umowy. System fotowoltaiczny zostanie zamontowany po pozytywnym wyniku analizy. W przypadku negatywnego wyniku analizy, zawarta z nami umowa zostaje rozwiązania bez ponoszenia przez Twoją firmę jakichkolwiek kosztów.

Jak zrealizować instalację fotowoltaiczną z TAURONEM

Zamówienie kontaktu

Zamówienie kontaktu

zapytaj o ofertę, a my skontaktujemy się z Tobą i przygotujemy ofertę

 

Dobór rozwiązania

wraz z autoryzowanym partnerem bezpłatnie dobierzemy najbardziej optymalne rozwiązanie

Montaż

Montaż instalacji

instalacja zostanie zamontowana po podpisaniu umowy 

Przyłączenie do sieci

Przyłączenie do sieci

pomagamy we wszystkich procedurach związanych z przyłączeniem instalacji

 

Produkcja energii

Twoja firma zostaje producentem własnej zielonej energii

Jesteś zainteresowany Fotowoltaiką dla biznesu?