Światłowód od TAURONA na 30 iNET MediaForum MEETING

27.09.2023
25-27 września odbył się 30 iNET MediaForum MEETING, którego patronem był TAURON. To jubileuszowa edycja popularnego wydarzenia, które przyciąga mnóstwo firm z branży telekomunikacyjnej. Gdzie telekomunikacja, tam też delegacja „Światłowodu od TAURONA”.
TAURON, jako jeden z największych hurtowych operatorów telekomunikacyjnych, bacznie śledzi wszelkie zmiany i trendy na rynku telekomunikacyjnym – iNET MEETING to świetna okazja, by je przeanalizować. Wśród tematów poruszanych na konferencji była m.in. cyfryzacja i transformacja cyfrowa, nowoczesne rozwiązania i technologie, które determinują dalszy rozwój branży telekomunikacyjnej.

Podczas konferencji wszyscy uczestnicy mogli odwiedzać firmowe stoiska, których opiekunowie odpowiadali na wszystkie pytania. Przestrzeń TAURONA cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających. Serdecznie dziękujemy za wszystkie odwiedziny, mamy nadzieję, że odpowiedzieliśmy satysfakcjonująco na zadawane pytania!

Wydarzenie było doskonałą okazją do nawiązania kontaktów biznesowych i wymiany doświadczeń między przedstawicielami różnych firm i instytucji związanych z branżą telekomunikacyjną.

W iNET MEETING udział wzięli pracownicy Centrum Usług Biznesowych Telekomunikacji TOK – Anna Uzdowska-Wojtowicz, Beata Sokołowska, Daniel Wojtanowski oraz Przemysław Tarnawski.