Światłowód od TAURONA w gminie Alwernia – event promocyjny POPC

09.09.2023
Światłowód od TAURONA to sieć, która wypełnia białe plamy na cyfrowej mapie Polski. Chcemy, by jak najwięcej Mieszkańców mogło w pełni wykorzystać nowe możliwości, jakie daje nam świat online, np. w aspekcie edukacji.
Rozwój dzieci i młodzieży jest dla nas niezwykle ważny, nic więc dziwnego, że nasze stoisko 9 września pojawiło się na wydarzeniu „Pożegnanie wakacji” w Alwerni. To gmina objęta zasięgiem Światłowodu od TAURONA. Podczas eventu, nasza delegacja rozmawiała z zainteresowanymi Mieszkańcami. Weryfikowaliśmy możliwości budowy przyłącza, rozwiewaliśmy wszelkie wątpliwości i służyliśmy informacją z pierwszej ręki. Oczywiście – jak zawsze – chętne osoby mogły liczyć na firmowe gadżety, którymi dzielimy się z uśmiechem.

Tuż obok nas pojawiło się stoisko Orange Polska – operatora telekomunikacyjnego, który świadczy usługi na naszej sieci. W wydarzeniu udział wzięli także przedstawiciele Stimo net - to lokalny operator, który również działa na sieci światłowodowej TAURONA.

Główną atrakcją „Pożegnania wakacji” były występy młodych artystów, związanych z lokalnym Centrum Kultury. Choć przeważały zespoły, nie zabrakło także pięknie śpiewających solistów. Serdecznie dziękujemy Mieszkańcom za zainteresowanie naszym światłowodem, a młodym artystom życzymy wyśmienitych karier muzycznych!