Światłowód od TAURONA w gminie Świebodzice – event promocyjny POPC

03.09.2023
W pierwszy weekend września delegacja Światłowodu od TAURONA połączyła „przyjemne z pożytecznym” – promując sieć światłowodową, z zachwytem oglądaliśmy też podniebne akrobacje. Wszystko to za sprawą XI edycji Pikniku Lotniczego w Świebodzicach.
Zarówno Świebodzice, jak i okoliczne miejscowości są w zasięgu Światłowodu od TAURONA, dlatego z przyjemnością rozstawiliśmy nasze firmowe stoisko na placu lotniska. W ciągu dwóch dni odwiedziła nas niezliczona ilość osób – cieszyliśmy się ogromnym zainteresowaniem. Jak zawsze służyliśmy rzetelną informacją i szerokim uśmiechem. Podczas wydarzenia zweryfikowaliśmy kilkadziesiąt adresów gotowych już do podłączenia, a drugie tyle zapisaliśmy na listę chętnych.

Choć mieliśmy wielu gości, największą uwagę bezdyskusyjnie przykuwały samoloty. Uczestnicy wydarzenia podziwiali podniebne akrobacje – awionetek i spadochronowych skoczków. Dodatkową atrakcją były także autentyczne, amerykańskie radiowozy, krążące co chwilę po lotnisku. Najmłodsi mogli za to dać ujście swojej energii na trampolinach, dmuchanych zjeżdżalniach, czy podczas kursu pierwszej pomocy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Mieszkańcom za odwiedziny naszego stoiska. Podziękowania należą się także Organizatorom wydarzenia – tu w dużej mierze Towarzystwu Lotniczemu w Świebodzicach – serdecznie dziękujemy za możliwość udziału w evencie!