Światłowód od TAURONA w gminie Drwinia – event promocyjny POPC

04.08.2023
Zespół Światłowodu od TAURONA 23 lipca wziął udział w „Święcie Lasu” w Gawłówku. Wydarzenie zorganizowane zostało przez Gminne Centrum Kultury i Promocji w gminie Drwinia (województwo małopolskie).
Nasze firmowe stoisko mieściło się blisko sceny głównej – chcieliśmy być widocznymi i łatwo dostępni dla Mieszkańców. Namiot Światłowodu od TAURONA cieszył się dużą popularnością. Wszyscy zainteresowani otrzymali od nas informacje odnośnie wybudowanej sieci światłowodowej i odpowiedzi na nurtujące pytania. Podczas eventu aktywnie wspierał nas także zespół Orange Polska – jednego z Operatorów świadczących usługi na sieci TAURONA.

Mieszkańcy entuzjastycznie podeszli do sprawy cyfryzacji, a wielu z nich już podczas imprezy zgłosiło nam chęć przyłączenia swojego domu do światłowodu. Oprócz wiedzy i uśmiechu z naszej strony, każdy Mieszkaniec mógł liczyć na firmowy gadżet – te zaś cieszyły się szczególnym zainteresowaniem zwłaszcza wśród najmłodszych.

„Święto Lasu” odbywało się na stadionie sportowym otoczonym pięknym, gęstym lasem. Pierwsze skrzypce grała delegacja Lasów Państwowych, która zajęła się organizacją konkursów dla Mieszkańców. Taka impreza nie mogłaby odbyć się bez wyśmienitej, regionalnej kuchni! Wszystko powstało z „darów lasu”.

Serdecznie dziękujemy Mieszkańcom gminy Drwinia za zainteresowanie Światłowodem od TAURONA. Podziękowania należą się także Gminnemu Centrum Kultury i Promocji w gminie Drwinia za świetną organizację i wyśmienitą współpracę!