Światłowód od TAURONA w Jaworzynie Śląskiej – event promocyjny POPC

18.07.2023
Zespół Światłowodu od TAURONA odwiedza kolejne gminy objęte projektem POPC – jeździmy tam, gdzie nasza sieć.
15 lipca nasze stoisko pojawiło się w Jaworzynie Śląskiej podczas imprezy kulinarnej „Bitwa regionów” współorganizowanej przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

W trakcie wydarzenia wszyscy zainteresowani, rozmawiając z zespołem TAURONA, mogli np. poznać szczegółowe informacje odnośnie naszej sieci światłowodowej, czy korzyści, które niesie za sobą ta technologia. Mieszkańcy gminy Jaworzyna Śląska bezpośrednio zgłaszali nam także chęć podłączenia swoich domów do światłowodu od TAURONA.

Cała impreza odbyła się w radosnej, serdecznej atmosferze. Choć tego dnia upał nie miał litości, startujące w „Bitwie Regionów” Koła Gospodyń Wiejskich nie traciły entuzjazmu. Powiedzieć, że było smacznie, to jakby… nic nie powiedzieć! Ostatecznie Konkurs wygrały Panie z Koła Gospodyń wiejskich w Miłochowie, jeszcze raz gratulujemy zwycięstwa.

Serdecznie dziękujemy Mieszkańcom za zainteresowanie naszym przedsięwzięciem. Cieszymy się, że możemy wspierać cyfrowy rozwój takich miejscowości, jak Jaworzyna Śląska. Jesteśmy także wdzięczni Samorządowemu Ośrodkowi Kultury i Bibliotece Publicznej za świetną organizację eventu i wymarzoną współpracę.