Światłowód od TAURONA w Mieroszowie – event promocyjny POPC

11.07.2023
Promocja Światłowodu od TAURONA wśród mieszkańców idzie nam… śpiewająco! 8 i 9 lipca odwiedziliśmy gminę Mieroszów z okazji IX edycji Festiwalu „Nie tylko gospel!”.
Podczas festiwalu mieszkańcy Mieroszowa i okolic odwiedzali stoisko TAURONA, by zaczerpnąć informacji odnośnie naszych działań. Z uśmiechem służyliśmy pomocą, a wszyscy zainteresowani mogli zgłosić chęć podłączenia swojego domu do światłowodu. Zaangażowanie mieszkańców było imponujące - mamy szczerą nadzieję, że udało nam się rozwiać wątpliwości i wyjaśnić wszelkie nurtujące kwestie.

Spędziliśmy ten czas we wspaniałej atmosferze, przysłuchując się utalentowanym uczestnikom. Wydarzeniem wieńczącym tegoroczny festiwal był niedzielny recital Alicji Majewskiej w auli koncertowej na świeżym powietrzu. Tam gdzie mieszkańcy, tam też i my – stoisko TAURONA zawędrowało więc w klimatyczny, leśny zakątek.

Serdecznie dziękujemy Mieszkańcom za zaangażowanie i każdą rozmowę, a Mieroszowskiemu Centrum Kultury za wspaniałą współpracę i wymarzoną gościnę. Pozostańmy (nie tylko) w kontakcie!

Listy adresów objętych zasięgiem sieci TAURONA znajdziesz tutaj: Dokumenty - Telekomunikacja (tauron.pl).

Nie ma Cię na liście? Zadzwoń do nas i zgłoś chęć podłączenia: 322 322 322.