29 edycja iNET Meeting – Konferencja telekomunikacyjna

17.05.2023
TAURON, jako jeden z największych hurtowych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce, sponsorował majową, 29 edycję Konferencji iNET Meeting, na której spotkali się przedstawiciele firm z branży telekomunikacyjnej.
Podczas tegorocznego wydarzenia odbyło się ponad 30 specjalistycznych prelekcji i paneli dyskusyjnych. Wystąpienia poruszały wiele branżowych aspektów, np. kwestie prawno-regulacyjne, nowoczesne rozwiązania technologiczne, omówienie najważniejszych raportów i trendów na rynku, a także komunikacja z perspektywy marketingowej.

Uczestnicy mieli także okazję poznać bliżej sponsorów. Grupę TAURON podczas całego wydarzenia reprezentowali członkowie zespołu Centrum Usług Biznesowych Telekomunikacji TAURON Obsługa Klienta Sp. z o.o.. Stoisko TAURONA było źródłem informacji np. na temat realizacji projektu POPC i wybudowanej w jego ramach sieci światłowodowej TAURONA. Odwiedzających interesowały perspektywy rozwoju naszej sieci, a także możliwość współpracy w ramach sieci otwartej. Konferencja iNET była też dobrą okazją do nawiązania kontaktów biznesowych i wymiany doświadczeń z innymi firmami.

Tegoroczna edycja iNET Meeting była m.in. próbą nakreślenia nowych perspektyw rozwoju rynku telekomunikacyjnego w aspekcie procesu cyfryzacji Polski. Misją TAURONA w zakresie telekomunikacji jest zapewnienie skoku cywilizacyjnego możliwie jak największej liczbie osób wśród społeczności lokalnych.