Platforma WITH 

skorzystaj z nowoczesnej platformy zakupu energii
Platforma WITH to produkt, który umożliwia interaktywne i bezpośrednie zawieranie transakcji zakupu energii elektrycznej przez specjalną stronę internetową WITH Handel. Dzięki temu możesz efektywnej planować zapotrzebowanie na energię elektryczną i jej zakup na potrzeby firmy. Korzystasz z dostępnych narzędzi analitycznych jak raporty rozliczeniowe w zakresie analiz rynkowych czy statystyki dotyczące odchyleń zużycia energii elektrycznej.

Dzięki nowoczesnemu i elastycznemu rozwiązaniu, jakim jest Platforma WITH, umożliwimy Ci większe urynkowienie modelu współpracy w porównaniu z zawarciem tradycyjnego kontraktu ze stałą ceną. Ponadto masz możliwość zbudowania własnej strategii zakupu energii elektrycznej.

Warunki korzystania

Produkt jest dostępny dla klientów biznesowych TAURON Sprzedaż na terenie całego kraju.

Korzyści dla Twojej firmy

wygoda

szybkie i wygodne zawieranie transakcji zakupu energii elektrycznej

samodzielność decyzyjna

realizacja własnej strategii zakupowej

pomoc i wsparcie

wsparcie w prognozowaniu zapotrzebowania oraz w zakresie rozliczeń za energię elektryczną, a także w procesie raportowania REMIT

  • System WITH Handel to interaktywne narzędzie, które umożliwia zawieranie transakcji opartych na stałych cenach, formułach cenowych, transakcjach SPOT oraz transakcji godzinowych i terminowych. W przypadku ofert godzinowych możesz kupić energię elektryczną na wybraną godzinę lub na konkretną grupę godzin doby handlowej w przedziale od 1 kWh do całego oferowanego wolumenu. W ramach ofert terminowych zawierasz transakcje w różnych horyzontach czasowych, rozpoczynając już od pojedynczych dni. Dzięki temu narzędziu wyznaczysz także dowolny okres ważności ofert terminowych.

    Przez platformę WITH nie możesz natomiast składać ani realizować zleceń zakupu czy sprzedaży energii elektrycznej na Towarowej Giełdzie Energii S.A.