Platforma WITH 

skorzystaj z nowoczesnej platformy zakupu energii
Platforma WITH to produkt, który ułatwia zawieranie transakcji zakupu energii elektrycznej przez specjalną stronę internetową WITH Handel. Dzięki temu możesz efektywnej planować zapotrzebowanie na energię elektryczną i jej zakup na potrzeby firmy. Korzystasz z dostępnych narzędzi analitycznych jak raporty rozliczeniowe w zakresie analiz rynkowych czy statystyki dotyczące odchyleń zużycia energii elektrycznej.

Dzięki nowoczesnemu rozwiązaniu, jakim jest Platforma WITH, umożliwimy Ci większą elastyczność współpracy w porównaniu z zawarciem tradycyjnego kontraktu ze stałą ceną. Ponadto masz możliwość zbudowania własnej strategii zakupu energii elektrycznej.

Warunki korzystania

Produkt jest dostępny dla klientów biznesowych TAURON Sprzedaż na terenie całego kraju.

Korzyści dla Twojej firmy

wygoda

szybka i wygodna forma składania zapytań o zakup energii

samodzielność decyzyjna

realizacja własnej strategii zakupowej

pomoc i wsparcie

wsparcie w prognozowaniu zapotrzebowania oraz w zakresie rozliczeń za energię elektryczną, a także w procesie raportowania REMIT

  • System WITH Handel to interaktywne narzędzie, które umożliwia łatwą i szybką komunikację w zakresie zapytań o ofertę sprzedaży energii elektrycznej w zdefiniowanych produktach. Dzięki temu czas oczekiwania na ofertę dla Twojej firmy ulega znacznemu skróceniu. Przez Platformę WITH nie możesz natomiast składać ani realizować zleceń zakupu czy sprzedaży energii elektrycznej na Towarowej Giełdzie Energii S.A.